Чи подається декларація «після звільнення», якщо суб’єкт декларування продовжує виконання функцій держави?

10.02.2021

Згіно роз'яснення НАЗК №1 від 03.02.2021, якщо суб'єкт декларування продовжує виконання функцій держави, або місцевого самоврядування, або знову розпочинає виконання таких функцій до 01 квітня наступного року, декларація «після звільнення» не подається,  а згідно з ч. 1 ст. 45 Закону подається («щорічна») декларація. Те саме правило діє у випадку, коли особа обіймала одночасно дві посади, що зумовлювали обов'язок подати декларацію, але протягом року звільнилася, або іншим чином припинила перебувати на одній із таких посад.