Чи діють норми колективного договору після закінчення терміну, на який він укладений?

21.10.2020

Відповідно до норми стаття 9 Закону України "Про колективні договори і угоди", після закінчення строку дії колективний договір продовжує діяти до того часу, поки сторони не укладуть новий або не переглянуть чинний, якщо інше не передбачено договором.